سئو

دنیای اینترنت آنقدر وسیع است که تجارت و کسب و کار شما به راحتی در آن گم می شود. برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را بطور مناسب معرفی کنید و توانایی رقابت در شبکه گسترده دیجیتالی را در دنیای مجازی کسب کنید، باید مشتریانتان بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند.

بدون شک بهترین راه برای رفع نیازهای اطلاعاتی کاربران، موتورهای جستجو می باشد. این مهم محقق نمی شود مگر اینکه در موتورهای جستجوگر دارای رتبه بالایی باشید. طراحی سایت زیبا و چشمگیر به تنهایی نمی تواند مخاطبان سایت شما را افزایش دهد.

موتورهای جستجوگر مهمترین ابزار بازاریابی الکترونیک نیز محسوب می شوند. رتبه بالاتر برابر است با بازدید کننده بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر. سئو SEO مخفف Search Engine Optimization یا همان بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو ( سئو )است .

رتبه بندی موتورهای جستجو گر به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد.

هر موتور جستجو از فرمول خاص خود برای رتبه بندی (Ranking) استفاده می کند و هر از چندی نیز آن فرمول را تغییر می دهد. و خوب است بدانید حتی نسخه اولیه تکنولوژی موتورهای جستجو گر مهم نیز هم اکنون کاملا محرمانه نگهداری می شوند.

1 وب دیزاین جزء قدرتمندترین سایت ها در زمینه طراحی سایت می باشد که به آنالیز سایت شما بر اساس سئو می پردازد و به سایت شما این امکان را می دهد تا در رتبه های بالای موتورهای جستجوگر قرار بگیرید و به راحتی در معرض دید کاربران در حال جستجو باشید تا به ترافیک بالایی دست پیدا کنید.